Soustředění pro děti

POZOR - LAST MINUTE!!!!

CENA CELÉHO SOUSTŘEDĚNÍ PRO DĚTI PŘI PŘIHLÁŠENÍ

DO 24. 11. 2019 POUZE ZA 1470,- KČ 

Dobrý den,
na konci listopadu pořádám aktivní víkend a jelikož mám volná místečka, napadlo mě nabídnout pobyt i našim CVICSNAMI dětem jako doplňkové aktivní i zábavné soustředění.
Trenérkou budu já (A. Kuklínková), moje mamka Iveta Kuklínková a další dětskou vedoucí by byla Adéla Koubková, kterou děti znají z oblíbených 1 TEAM táborů.
Termín: 29. 11. - 1. 12. 2019 (pátek - neděle)
Místo: Penzion Slunečnice Kuřimská Nová Ves (doprava vlastní - případně se domluvíme na odvozu autem - jedu já i moji rodiče)
Začátek: v pátek od 17.00, konec: v neděli cca po 14. hod.Program: Jumping (trampolínky), Zumba, Tabata, Deep work, Body form, Dance aerobik, Ranní rozcvička, zábavný večer v rodinné atmosféře, spoustu her a soutěží, procházka do přírody apod.
Ubytování: ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích

Strava: Plná penze - špičková kuchyně z domácích surovin

Cena zahrnuje: veškerý program, ubytování a stravu.

CENA CELÉHO POBYTU PRO DĚTI POUZE ZA 1470,- KČ

POKUD BY CHTĚLY JET I MAMINKY NEBO CELÉ RODINY - JE ZDE MOŽNOST - VEŠKERÉ INFO O VÍKENDU ZDE: https://www.cvicsnami.cz/vikend/

CENA S PROGRAMEM PRO DOSPĚLÉ: 2570,- KČ

CENA PRO DOSPĚLÉ BEZ PROGRAMU: 1970,- KČ

Jak se přihlásit?

V případě VAŠEHO zájmu o víkend vyplňte přihlášku https://www.cvicsnami.cz/vikend/ nebo mi napište pouze email, že máte zájem a napište jméno dítěte případně VÁS a doladíme další podrobnosti. Poté Vám zašleme na email platební údaje včetně faktrury a dalších informací. Po přihlášení si budete moci vybrat i typ pokoje. (Více o ubytování zde - https://www.penzion-slunecnice.cz/ubytovani1 )

PŘIHLÁŠKY NEJPOZDĚJI DO 22. 11. 2019 - pozor omezený počet míst!

Pořadatel akce:

Aneta Kuklínková - tel.: 605159256, info.cvicsnami@gmail.com

Fotogalerie krásného útulného penzionu zde: https://www.penzion-slunecnice.cz/fotogalerie

Bližší informace o stravě zde (platba za stravu je uvedena v celé ceně našeho víkendu, ať nemáte žádné starosti na víc, na místě ji vyřídíme za celou skupinu): https://www.penzion-slunecnice.cz/strava

Myslím, že by to bylo moc fajn si užít společně první adventní víkend.

V případě zájmu pište, volejte. :)

Budu se moc těšit,

s pozdravem

A. Kuklínková

tel.: 605159256