Pravidla kurzů pro veřejnost

PRAVIDLA PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

JAKÝ PŘÍNOS A EFEKT MÁ PRAVIDELNÉ CVIČENÍ

Lektor má možnost Vás více poznat a uplatňovat tak na lekcích i individuální přístup k Vaši osobě.

Vy poznáte více lektora, a proto si každou lekci dokážete více užít a více si z dané lekce odnést.

Zvýší se Vám tělesná kondice, výdrž a v neposlední řadě budete mít více síly.

Zlepší se Vám i psychická stránka Vaší osoby, budete se cítit více odpočatí a budete mít více energie.

Už po prvním měsíci cvičení na sobě poznáte pokrok a budete se cítit lépe.

MOŽNOSTI PŘIHLÁŠENÍ NA LEKCE A JEJICH SPEFICIKACE

Pokud Vás zaujal náš kurz, máte několik způsobů, jak se na naše lekce přihlásit.

V případě, že se chystáte chodit pravidelně, doporučujeme Vám zvolit variantu KURZOVNÉ, které je finančně nejvýhodnější. Pokud lekce pravidelně navštěvovat nemůžete, případně chcete střídat nejrůznější místa, doporučujeme Vám zvolit variantu PERMANENTKA. Jestliže chcete kurz pouze vyzkoušet, ideální varianta je JEDNOTLIVÝ VSTUP.

KURZOVNÉ

 • Možnost zakoupení čtvrtletního, pololetního nebo celoročního kurzovného.

 • V případě, že do kurzu nastoupíte později a budete mít zájem o kurzovné, již proběhlé lekce se VÁM z celé částky odečtou. Kurzovné je však třeba objednat nejméně na polovinu z celkového počtu lekcí. Zakoupením kurzovného získáváte automaticky slevu 10% na zakoupení jakéhokoliv dalšího kurzu v daném pololetí a již se VÁM u dalšího kurzovného nezapočítává členský poplatek.

 • V ceně kurzovného nejsou zahrnuty lekce, které připadnou na dny státních svátků a všech prázdnin (podzimní, vánoční, pololetní, jarní, velikonoční a letní). V případě, že se lekce v těchto dnech uskuteční - budete si moci zakoupit jednotlivé vstupy, vyzkoušet jiné druhy cvičení, aj.

 • Na lekce se přihlásíte přes webové stránky www.cvicsnami.cz.

 • Změna lektora na lekcích vyhrazena.

 • Změna termínů lekcí vyhrazena.

Hodnota kurzu:

 • 127,- Kč členský poplatek (cena zahrnuje pojštění, administrační poplatek, členské výhody - naleznete níže) + cena za lekci (v každém kurzu je upřesněno)

Výhody:

 • Od zakoupení kurzu máte zarezervovanou každou hodinu.

 • Nemusíte se hlásit ani odhlašovat z lekcí. Každou lekci v daném kurzu máte zaplacenou, proto doporučujeme, když se nebudete moci zúčastnit, zajistěte si zástup - vaše kurzovné je přenosné!!! V případě, že byste nechodili pravidelně, kurzovné se VÁM nevyplatí a zvolte raději možnost permanentky.

 • Pravidelné cvičení je pro Vás mnohem přínosnější po fyzické i psychické stránce.

 • BONUS!!! Nevychozené lekce si můžete vybrat na některých víkendových akcích či maratonech. Avšak pouze na těch akcích, které budou o této možnosti informovat!

Máte obavy?

 • O žádnou lekci nepřijdete - minimálně každý měsíc se bude v regionu Blansko pořádat víkendová akce, na které si můžete nevychozené lekce vybrat, minimálně 1x za půl roku se bude konat akce přímo v místě Vašeho kurzu.

 • Další možností, kde si lekci vybrat, je návštěva jiného Cvicsnami kurzu. Náhradu za to, že jste se lekce nemohli zúčastnit, je nutné si předem rezervovat přes web www.cvicsnami.cz v sekci PŘIHLÁŠKA v záložce LEKCE PRO VEŘEJNOST - 1 VSTUP nejpozději do 11 h v den konání lekce. Nezapomeňte uvést všechny důležité údaje - jméno a příjmení, telefonní číslo, email, o jaký kurz máte zájem (tabata, trampolínky, zumba), v jakém městě (Blansko, Rudice, Letovice, ..), v jaký den byste rádi přišli + informaci, že žádáte o náhradu lekce (datum) a Vaše registrační číslo. Obratem Vám bude na Váš email zasláno potvrzení. V případě, že tak neučiníte, nemůžeme Vám zaručit, že na lekci bude volné místo.

 • Každá lekce má svou finanční hodnotu. Po zakoupení kurzovného dostanete kartičku, kde budou vypsány všechny lekce, v případě, že si lekci vyberete, daný termín se škrtne, v případě, že si lekci nevyberete, zůstane termín volný. Potom stačí se už jen přihlásit na víkendovou akci s informací, že chcete využít nevyčerpané lekce + jejich hodnotu a poté se Vám zaškrtne daný počet nevybraných termínů.

 • Nevybrané lekce je třeba využít v daném pololetí, tzn. nelze je převádět do pololetí následujícího a např. odečíst z následujícího kurzovného.

 • Dále také budou označeny nejrůznější akce a produkty, kde při jejich zakoupení/využití budete opět moci využít těchto nevychozených termínů (Vašich kreditů)

 • V případě, že byste dlouhodobě onemocněli, domluvíme se a peníze Vám vrátíme

Přihláška a zakoupení kurzovného

Přihlášku na daný kurz je nutné vyplnit na webu www.cvicsnami.cz v sekci PŘIHLÁŠKA v záložce LEKCE PRO VEŘEJNOST - KURZOVNÉ. Nezapomeňte uvést všechny důležité údaje - jméno a příjmení, telefonní číslo, email, o jaký kurz máte zájem (body therapy, trampolínky, zumba), v jakém městě (Blansko, Rudice, Letovice, ..), a zda máte zájem o 1. nebo o 2. pololetí. Obratem Vám bude na Váš email zasláno potvrzení s informacemi o platbě kurzovného.

Kurzovné na dané pololetí se platí před zahájením nebo před nástupem do kurzu (ve výjimečných případech během již probíhajícího kurzu), a to pouze bankovním převodem! Veškeré údaje k platbě Vám budou zaslány emailem.

Důležité!!!

Přihláška je platná až po uhrazení kurzovného!

Zaplacením kurzovného vyjadřujete souhlas s pravidly na rok 2019/2020

Přednost na lekci má vždy klient se zakoupeným kurzem.

PERMANENTKA

 • Možnost zakoupení pololetní permanentky nebo celoroční

 • Vhodné pro ty, kteří pracují např. na směny a nemohou se zúčastnit všech lekcí

Hodnota permanentky:

 • 127,- Kč členský poplatek (cena zahrnuje pojštění, administrační poplatek, členské výhody - naleznete níže) + cena za lekci (v každém kurzu je upřesněno)


Výhody a nevýhody permanentky x kurzovné:

 • Pokud máte kurzovné, máte zarezervované místo na každé lekci daného kurzu, pokud máte permanentku, je nutné se na každou lekci hlásit (přes email či telefon, průběžně spustíme rezervační systém) a odhlásit se formou SMS na telefonní číslo daného kurzu (př. Prosím o odhlášení ze zumby, která probíhá v úterý na ZS TGM v Blansku od 18:30. Děkuji + jméno a příjmení + email) nejpozději 5 hodin před konáním dané lekce. Čím dříve nám však dáte vědět, že nedorazíte, tím více Vám budeme vděční a budeme Vaše místo moct nabídnout někomu jinému.

 • NOVINKA!!! Můžete nahlásit své rezervace na lekce maximálně na měsíc dopředu. Pokud však na lekci nedorazíte, bohužel VÁM budeme muset danou lekci z permanentky odečíst. Pokud se stihnete nejpozději 5 hodin před konáním dané lekce odhlásit, vstup VÁM nepropadá.

 • Permanentku můžete využít na kterýkoli kurz ve stejné hodnotě, případně rozdíl doplatit.

 • Nevychozené lekce můžete využít na víkendových akcích po předchozím přihlášení.

 • Na rozdíl od kurzovného nemáte "pojištěnou" pravidelnost Vaší účasti na lekci a tudíž i výsledný efekt není takový jako v případě kurzovného.

 • Permanentka je časově omezena. Půlroční - 6 měsíců, celoroční 12 měsíců. Je nutné si své lekce vybrat v daném časovém období.

JEDNOTLIVÝ VSTUP

 • V případě, že nevíte, zda je vybraný kurz pro Vás to pravé, můžete si lekci přijít vyzkoušet (pokud je na kurzu v daný den místo). Stačí se pouze přihlásit na webu www.cvicsnami.cz v sekci PŘIHLÁŠKA v záložce LEKCE PRO VEŘEJNOST - 1 VSTUP nejpozději do 11 hod v den konané lekce. Nezapomeňte uvést všechny důležité údaje - jméno a příjmení, telefonní číslo, email, o jaký kurz máte zájem (tabata, trampolínky, zumba), v jakém městě (Blansko, Rudice, Letovice, ..), a který den, byste rádi na lekci dorazili. Obratem Vám bude na Váš email zasláno potvrzení.

 • Rezervaci můžete provést sms zprávou na tel.: 605 159 256

 • Lekci můžete zaplatit přes účet nebo v hotovosti lektorovi.

Zakoupení jednotlivého vstupu

 • Danou částku po přihlášení uhraďte bankovním převodem na účet 2700852916/2010, variabilní symbol = datum návštěvy Vaší lekce - den, měsíc, rok (např. variabilní symbol 08022018 - tedy datum lekce 8. 2. 2018). Do poznámky nezapomeňte uvést Vaše jméno a příjmení + název kurzu, který chcete navštívit (např. Tabata Blansko).

 • Na lekci je třeba lektorce ukázat potvrzení o zaplacení lekce (vytisklé nebo stažené v telefonu).

ZVLÁŠTNÍ PODMÍNKY A UJEDNÁNÍ

První pololetí probíhá od září/října do konce ledna. Druhé pololetí probíhá od února do května/června.

Každoročně bojujeme v měsících prosinec - únor s počasím, které je nevyzpytatelné (sníh, námraza, nesjízdné silnice, atd.). V případě, že vedení Cvicsnami usoudí, že přejezd lektorek z místa bydliště do místa, kde má proběhnout lekce je životu nebezpečný, vyhrazuje si právo danou lekci max. 1 hodinu před začátkem lekce zrušit. Tato zrušená lekce bude nahrazena o prázdninách, volnu nebo na konci roku (prodloužením kurzu o dané lekce). Děkujeme za pochopení.

V případě nemoci lektorky se vynasnažíme zajistit kvalitní zástup z týmu Cvicsnami.cz nebo vás včas informujeme, lekci zrušíme a nahradíme v době volna nebo vrátíme za lekci peníze.

VÝHODY ČLENSTVÍ CVICSNAMI.CZ

 • Pojištění - Kurzy pořádáme pod spolkem Dětská akademie pohybu z. s., který je pojištěn. V případě úrazu na lekci nám tuto skutečnost nahlaste a my se již domluvíme s naší pojišťovnou.

 • Slevy na další akce - Kromě pravidelných lekcí pořádáme i nejrůznější akce, pobyty apod., na které vždy naši členové dostávají slevy.

 • Odečítání nevychozených vstupů z kurzovného - Díky členství si můžete ,,vychodit" vaše nevyužité lekce na víkendových maratonech apod.

 • Slevy i u ostatních - často VÁM nabídneme výhody i u partnerských spoluprací nebo našich dalších projektech - jako je např. 1 TEAM CAMP, SVĚT SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ, DÍVKA ČESKÉ REPUBLIKY APOD.

 • Administrační poplatek - Samozřejmostí je na požádání vystavení faktury.

 • Sleva 10%  na další zakoupený kurz

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Účastí na trénincích Cvicsnami.cz automaticky udělujete souhlas:

 • s uvedením osobních údajů /jméno a příjmení/, v dokumentech a webových stránkách projektu Zumba studia Cvicsnami.cz - např. v článcích na webu, v novinách, nástěnkách apod.

 • se zvěřejňováním fotografií a audovizuálního zobrazení z lekcí a akcí spojených s projektem Zumba studia Cvicsnami.cz bez udání dalších identifikačních znaků, jakými jsou například příjmení, věk, adresa bydliště např. na webových stránkách, nástěnce aj.

Souhlas poskytujete výhradně za tímto účelem po dobu školního roku 2019/2020 v Zumba studiu Cvicsnami.cz, které nesmí tyto údaje poskytnout třetím osobám vyjma zákonem stanovených případů.

Tento souhlas mohu kdykoli odvolat, a to stejným způsobem, jako jsem jej udělil. Odvolání souhlasu působí do budoucna a nemá vliv na zákonnost dosavadního zpracování osobních údajů za tímto účelem.

Těšíme se na letošní šk. rok 2019 / 2020

Pravidla kurzů pro veřejnost ke stažení: